השירותים שלנו

כביסה

גיהוץ

ניקוי יבש

ניקוי שטיחים

ניקוי ריפודים

ניקוי וילונות

ניקוי שמיכות

שיקום נזקי עשן ומים

ניקוי ספות

תפירה

ניקוי מעילים

ניקוי שמלות

השירותים המקצועיים בהם מתמחה מכבסת הכפר

 • ניקוי יבש –  ראשית נבין קודם כל מהו בעצם ניקוי יבש? המון אנשים תמיד שמעו על תהליך ניקוי יבש אך לא באמת ידעו מהו, מהם התוצאות והיתרונות שמאפשר תהליך ניקוי איכותי לשימור הבגדים האיכותיים והיקרים אשר חשובים לנו מאוד.
  התהליך מאפשר שמירה על הבגדים ממש כחדשים לאורך זמן, לאורך תקופה ארוכה ולמשך שנים רבות הבגדים אכן יישמרו כחדשים לכל אורך הדרך אתכם.
  אם זה לחופשות מהנות, נסיעות עסקים ועבודה רשמיות, אירועים חברתיים מרגשים, ואף ליום יום בשגרת העבודה שגם שם חשוב לנו כמובן להיראות במיטבנו עם בגדים זוהרים כחדשים, ולפני הכל להרגשה האישית שלנו אשר משפיעה עלינו ישירות לכל אורך היום עם הבגד.
  ניקוי יבש הוא בעצם כל תהליך של ניקוי בגדים או בדים המתבסס על ניקוי בעזרת ממס אורגני במקום מים.
  ניתן לעשות ניקוי יבש ואף רצוי לבדים עדינים ואיכותיים שמצד אחד זקוקים לכביסת יד ומצד שני קשה לעשות להם כביסת יד (מפאת גודלם).
  ניקוי יבש נקרא כך כי אינו משתמש במים במהלך הניקוי, אלא בממסים אורגניים שכונו פעם "ממסים יבשים".
  יתרונם של הממסים "היבשים" שאינם מתפיחים את סיבי האריג ואינם גורמים לשינוי ממדים של האריג לאחר הכיבוס, דבר המתבטא בקימוט והתכווצות האריג לאחר יבושו.

 • ניקוי יבש וילונות – אחד התהליכים היעילים ביותר לשימור וילונות יקרים ואיכותיים הינו תהליך ניקוי יבש וילונות.
  מכבסת הכפר אשר מתמחה במיוחד עם ניסיון רב שנים בהליך ניקוי יבש וילונות שהוא הפתרון המושלם למראה מבריק וחדיש של וילונות יקרים לנו מכל לצורך הרגשה ואווירה ביתית.
  אם זה כאשר אנו מזמינים חברים, אורחים או גם סתם לשבת בבית עם בני המשפחה וליהנות מהאווירה הביתית אשר לה הווילונות תורמים משמעותית לאורחי הבית.

 • ניקוי ריפודים – ריפודים יפים, נקיים ואסתטיים הם דבר מחייב אצל כל ספה שנמצאת בסיבתנו, שמיועדת אלינו באופן אישי או ספה שמיועדת בעיקר לאורחים.
  כיום לרוב ספות הבד יש אפשרות להוציא את הריפודים ולהפרידם ולכן יש את האפשרות לנקות בנפרד את הריפודים כלומר להכניס לתהליך ניקוי יבש.
  ניקוי ריפודים הוא שירות שמכבסת הכפר נותנת ואף מציעה לפרק ולהרכיב מחדש את הריפודים בבית הלקוח ללא עלות נוספת.