שיקום נזקי בד משריפה

נזקים הם חלק בלתי נפרד מחיינו לצערנו הרב, מדי יום ויום מתפרצות בארץ שריפות במקומות שונים כגון מקומות אחסון לרבות מחסנים, בתי מגורים, בתי עסק וחללים שונים ומחוסר זהירות נגרם נזק רב מנזקי השריפה.

למכבסת הכפר יש את הפתרונות המלאים לצורך שיקום נזקי בד משריפה שנגרמים מהאירוע הלא נעים.
בדרך כלל תכולת הבגדים ממוקמת בארון הסגור, לכן כאשר נוצרת שריפה הבגדים נשארים בתוך הארון ולא נשרפים אלא נפגעים מפגיעות עשן כבד וסמיך מהשריפה כך שנוצרים כתמי עשן וריח כבד של עשן ולאחר מכן מאוד קשה להחזיר את המצב לקדמותו.
חשוב לדעת, כי חברות ביטוח רבות עובדות ומכירות בשירות של שיקום נזקי בד משריפה ומודעות לתהליך ולמקרים מסוג זה.
לכן במידה ונגרם לכם אירוע מסוג שריפה, אנחנו במכבסת הכפר ממליצים לכם לבדוק במהירות האפשרית את עניין הביטוח בחברה אשר מבטחת את הנכס בו נגרם הנזק. למכבסת הכפר יש ניסיון עם חברות הביטוח ומודעת בוודאות כי חברות ביטוח רבות מכסות ומשלמות עבור שירות שיקום נזקי בד משריפה.
אחד התהליכים העיקריים והמשמעותיים ביותר שמבצעת מכבסת הכפר הוא תהליך ניקוי יבש קפדני ביותר. המכבסה מתמחה בענף ניקוי יבש ובעל שם ארצי בתחום ולכן יש למכבסת הכפר את כל הכלים האפשריים להתמודדות עם שיקום נזקי בגדים/רהיטים או כל סוג בד אחר.
שיקום נזקי בד משריפה הוא תהליך לא פשוט אשר דורש דייקנות ומקצועית בתחום וכמובן ניסיון.

מכבסת הכפר מאפשרת שירות של ייעוץ והכוונה בנושא ללא עלות, כך אם כאשר נגרם לכם אירוע שריפה במקום המגורים או העבודה, צוות מכבסת הכפר נמצאים כאן בשבילכם בשביל לתת לכם מענה ופתרון יעיל ומהיר לכל סוג נזק שנגרם לבגדים.
בנוסף לזאת איסוף ממקום האירוע והחזרה ללא עלות! וכחלק משירות מכבסת הכפר בנושא. התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה בנושא מצוות מכבסת הכפר שתסייע במציאת פתרון יעיל ובמהירות האפשרית.

השאירו תגובה

פוסטים נוספים

הירשמו לניוזלטר